Anasayfa / Haberler / 1. KADEME YÜZME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU KONYA’DA AÇILACAKTIR

1. KADEME YÜZME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU KONYA’DA AÇILACAKTIR

ÖZEL SPORCULAR 1. KADEME YÜZME YARDIMCI ANTRENÖR KURSU KONYA İLİN DE  AÇILACAKTIR.

Not: TEMEL EĞİTİM BİRİTME BELGESİ YADA BESYO MEZUNU OLMA ŞARTI VARDIR. BAŞVURU VE ÜCRET YATIRMA 18 EYLÜL SON GÜNDÜR

 

Kursun yapılacağı yer : Konya Selçuklu olimpik yüzme havuzu
Parsana, 42250 Selçuklu/Konya
Tarih : 21-25 Eylül 2022
Federasyon Katılım ücreti : ₺ 700
Bir Branş için En az/en fazla katılımcı sayısı : 30-50 Kişi
Başvuru yeri : https://www.turkiye.gov.tr  Spor Bilgi Sistemi
Başvuru tarihleri : 24 Ağustos    18 Eylül arasıdır
:

 

DİKKAT!!! 1. Kademe Temel Eğitim Bitirme Belgesi veya BESYO mezunu olanlar ve 100 metre Karışık(4X25 Serbest-Kurbağa-Sırtüstü-Kelebek) yüzmeyi bilenler bu kursa katılabilir.

E-Devlet üzerinden başvurup Teb bankasına kurs Ücretini yatıran tüm kursiyerler kursa katılım hakkı kazanacaktır. E-Devlet üzerinden başvuru yapıp  referans numarası alan ve Referans Numarası veya TC Kimlik Numarası ile TEB Bankası Gişesinden-ATM veya Cepte Tep uygulaması aracılığı ile ‘‘Fatura Ödeme ekranından GSB ve Federasyon ödemelerine”  ücret yatıranların isimleri listede olacaktır. Referans numarası almış ve ücreti ödeyemeyenler Federasyon birimlerine değil TEB bankası ile görüşmeleri gerekmektedir

Kurs açılış ve kayıt işlemleri sırasında, kursa başvuruları kabul edilmiş adaylar içerisinden, ilan edilen yer ve saatte hazır bulunan kursiyerler Yüzme Testi yapılarak 100 m karışık  (4×25 dört stil) testi geçenler kursiyer olacaktır.

Kurs katılım ücreti, başvuru esnasında belirteceğiniz e-posta adresine gelecek olan referans numarası ile TEB Bankası’na yatırılacaktır. Kursa kabul edilmeyen başvuru sahiplerinin ödemiş oldukları kurs ücreti iade edilecektir. Kursa katılım hakkı kazanıp, kursa mazeret bildirmeyerek katılmayanların ücretleri iade edilmeyecektir.

 

 

 

Başvuru Şartları

  1. En az lise ve dengi okul mezunu olmak
  2. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile malul olmamak
  3. Taksirli suçlar ile kısa süreli hapis cezasını seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda sayılan suçlar ile tecil edilmiş hükümler dışında 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma, dolandırıcılık gibi yüz kızartıcı suçlardan veya cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, fuhuş, uyuşturucu madde imal ve ticareti, kullanım, kullanımı kolaylaştırma, kullanmak için satın almak, kabul etmek veya bulundurmak veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerini aklama, kaçakçılık ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak.
  4. 18 yaşını doldurmuş olmak.
  5. 1993 tarihli 21458 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliği ve Federasyon Disiplin Talimatına göre son üç yıl içinde olmak kaydıyla bir defada altı aydan fazla ve / veya bu süre içerisinde toplamda bir yıldan fazla ceza almamış olmak.
  6. Kurs katılım ücretleri – E devlet sistemine kayıtlar yapıldıktan ve belgeler eksiksiz yüklendikten sonra yatırılacaktır.
  7. Kursa katılım ücreti 700 TL.

 

 

  1. TEB ödeme yöntemi;

 

EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI

 

 

 

KURS EĞİTİM YÖNETİCİSİ  İLETİŞİM

0533 372 36 72 CANKAT BAĞCI