Anasayfa / Haberler / Seminer Duyuru

Seminer Duyuru

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun organize ettiği 2. Uzaktan Eğitim Antrenör Gelişim Semineri , 06 Kasım 2021 Cumartesi Saat:16:00’da  yapılacak.

Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan seminere katılmak isteyen antrenörlerimizin 05 Kasım 2021 Cuma günü saat 17:00 ’a kadar Spor Bilgi Sistemi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri ve ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

Seminere katılacak olan antrenörler, e-devlet / spor bilgi sisteminde başvuru yaptıktan sonra E-MAİL adreslerine gelen referans kodu ile TEB Bankası En yakın Şubesine müracaat edip, Referans kodunu iletip , 100 TL (Yüz TL) Seminer Katılım ücreti yatırarak başvuru işlemleri tamamlanır.

Gelişim Semineri 50 kişi ile sınırlanmış olup, başvuru sayısına göre ileriki haftalarda yeni seminerler açılmaya devam edilecektir.

ÖNEMLİ NOTLAR

1 –Seminer belgesi almaya hak kazanan antrenörlerinbelgeleri, SporBilgi Sistemi üzerinden tanımlanacaktır.

2 – Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacak olan kayıt işlemleri cep telefonu ile yapılamamaktadır. Kayıt işlemlerinin bilgisayar üzerinden web tarayıcı kullanılarak yapılması gerekmektedir.

3- Seminer kaydı sırasında ödenecek tutarın Federasyona ait Hesap numarasına değil, kayıt esnasında E- posta adresinize gönderilen referans numarası ve TCKN ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) yapılması gerekmektedir.

4-Zoom uygulamasına giriş sırasında talep edilen isim ve soy isim kısımlarını doğru doldurmanız belge almanız için şarttır.

5- Seminer belgesi düzenli devam edenlere verilecek olup, seminer sırasında gerçekleşecek olan yoklama ile kontrol edilerek belge taraflara tanımlanacaktır. Seminere katılım sağlamadığı tespit edilen kişilere ücret iadesi veya bir sonraki seminere ücretin aktarılma işlemi yapılmayacaktır.

6- Seminer başlamadan 15 dk önce telefonlarınıza gelecek olan linke tıklayarak zoom üzerinden bağlanabileceksiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

TEB ATM TAHSİLATI :  Spor Federasyonları Tahsilat Sistemi TEB Bankası ATM’lerinden giriş yapıldıktan sonra; 1. Kurum ödemeleri tıklanır. 2. TCKN – Telefon Numarası – Doğum Tarihi yazılır. 3. GSB Federasyon – 11 adımından ödeme yapılır.

TEB MOBİL BANKACILIK TAHSİLATI : SporFederasyonları Tahsilat Sistemi TEB Bankası internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımlar seçilir ve ödeme işlemi gerçekleşir. 1. Ödemeler 2. Fatura Ödeme 3. Faturalar 4. Diğer 5. GSB Federasyon 6. TCKN girişi yapılır.

Ödemeler E-Posta Adresinize gönderilen Referans Numarasının ardından, TCKN ile Türk Ekonomi Bankasına (TEB) yapılacaktır. IBAN, Hesap Numarası vs. yapılan ödemeler kabul edilmemektedir.