Anasayfa / Haberler / ANTRENÖR KURSLARINA KATILMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE

ANTRENÖR KURSLARINA KATILMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU

EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI

 

 

Antrenör Kurslarımıza katılmak isteyen kişiler aşağıda linki verilen e-formu doldurarak formu elektronik ortamda göndermeleri gerekmektedir.

 

https://docs.google.com/forms/d/113NMv8gColDqnntBNdjTmw8sAuA9wMUZRQAyo1tRvHc/edit

 

2019 yılı Kurslarımızda kurs merkezi ve kursiyer sayısı bu form aracılığıyla belirlenecektir. Kursun açılacağı branş ve kursiyerlerin muafiyet durumları dikkate alınarak kurs merkezleri oluşturulacaktır.

 

Bu formu 30 Haziran 2019 tarihine kadar doldurup kayıt yaptıranlar için en fazla müracaatın olduğu illere ve istenilen branşa öncelik verilerek Temmuz Ağustos 2019 tarihinde kurslar açılacaktır. Federasyonumuz bu şekilde sistematik bir takvim ile her 2 aylık kurs programını belirleyecektir. Kursiyerlerin kendi illerinde yada komşu illerden birinde kursa katılması sağlanacaktır.

 

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Eğitim Kurulu Tarafından 2019 yılında tüm illerdeki tüm kulüplerimizin tüm antrenör ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli kursiyer sayısında başvuru olması koşuluyla her ilde bir kurs açabilecektir. 2019 yılı için her kulübün paralimpik branşardan en az bir antrenörlük belgesine sahip antrenör bulundurması sağlanacaktır.

 

Kursiyer olarak adınızın bulunduğu liste yayımlandığında Kesin Kayıt Formunu doldurarak yine e form olarak göndermeniz gerekmektedir.

 

Eğitim Kurulumuz için hazırlanan web sitesi yakında yapımı tamamlanacaktır. Eğitim Kurulu ile ilgili tüm işlemler https://egitim.tossfed.gov.tr/ web adresinden yürütülecektir.

 

 

                                                                                                    Alper TEKALP

                                                                                              Eğitim Kurulu Başkanı